top of page

Bankacılık ve Finans

Ekibimiz, uluslararası finans kuruluşlarını (IFI), ticari bankaları, şirketleri ve diğer finans kuruluşları ve yatırımcıları her türlü finansal işlemde ve mevzuata uyumluluk konularında temsil etmektedir.

Banka & Finans ekibimiz kurumsal kredi ve proje finansmanını da içerecek şekilde her türlü kredilendirme işleminde deneyim sahibidir. Aynı zamanda finansal kuruluşlara ilişkin birleşme & devralma işlemlerinde de deneyim sahibi olan ekibimiz,  murabaha anlaşmalarını da içerecek şekilde İslami finansman modellerinde de müvekillerimizi temsil etmektedir. Yerel mevzuata uyumluluk konularına ek olarak FATCA, Dodd-Frank ve uluslararası yaptırım rejimleri gibi uluslararası mevzuata uyumluluk konularında da hizmet veren ekibimiz mevzuata ilişkin bu deneyimini şüphesiz işlem ve sözleşme aşamalarında da devreye sokmaktadır.

Banka & Finans işlemlerinde ilgili tüm tarafları temsil ederek kazandığımız deneyim tüm işlem taraflarının önceliklerine hakimiyet ve sonucunda karmaşık işlemlerde hızlı ve duruma uygun çözüme üretebilmemize olanak vermektedir.

Ofisimiz aynı zamanda hukukun her alanında hizmet veren yapısı sayesinde Banka & Finans işlemlerinin temas ettiği altyapı ve gayrımenkulu de içerecek şekilde diğer hukuk dalları ve sektörlerde uzman avukatlarımızı da içeren proje takımlarıyla müvekillerimizin her alana özel uzmanlıktan faydalanmasına olanak vermektedir.

Departman Yöneticisi

Av. Kaan Kaplan

Email

bottom of page